Duyurular

ELEKTRİK FATURASI ÖDEMEYE SON…!!!

ENERJİ ÜRETİM İZİN BELGELERİ DEVİR ALINIR...!!!

ÜCRETSİZ PEŞİNATSIZ, ÖN ÖDEMESİZ YAP-İŞLET-DEVRET MODELİYLE, %50-%50 KAR PAYI ORTAKLIĞIYLA

VEYA PEŞİNATSIZ, ÖN ÖDEMESİZ 1 YILDAN 10 YILA KADAR VADELİ TAKSİTLERLE

GÜNEŞ, RÜZGAR, HES, JEOTERMAL, BİYODİZEL, BİYODİZEL, BİYOKÜTLE

TESİSLERİ VE SANTRALLERİ KURUYORUZ.

 

Ücretsiz, Peşinatsız ön ödemesiz enerji üretim izin belgesi (lisans) almış yatırımcılara, girişimcilere santralin anahtar teslimi kurulumu için ipoteksiz, rehinsiz, kefilsiz finansman sermaye desteği verilir, mekanik, statik, elektrik, topografik, ÇED, mimari, tek hat şemaları çizilir, finansman teknik proje branşlarında danışmanlık, müşavirlik hizmetleri verilir.

Güneş ve Rüzgâr Enerjisinden Elektrik Enerjisi (Dönüşümü) Üreten Santrallerin Kurulması Montajı, Mekanik, Statik, Elektrik, Çevre Etki ve Değerlendirme (ÇED), Tek Hat Şemaları Projelerinin Hazırlanması, finansman ve Sermaye Temin ve Tedariki Branşları ile %50 hibe projelerinin hazırlanması branşlarında teknik finansman Proje Danışmanlık, Müşavirlik Hizmetleri verilir.

AMACIMIZ:

PEŞİNATSIZ ÖN ÖDEMESİZ sıfırdan Güneş ve Rüzgâr Santrali kurdurmak isteyen girişimcilere, ön fizibilite dâhil santralin kurulumu için gerekli olan yer seçimi, enerji üretim izni alımı, mekanik, statik, elektrik, topografik, ÇED,  tek hat şema projelerinin hazırlanması için Belediyeler, İl Özel İdaresi Genel Sekreterlikleri, İl Tarım Müdürlükleri,  DSİ İl Müdürlükleri, Çevre Şehircilik İl Müdürlükleri, Elektrik Dağıtım Şirketleri İl Müdürlükleri ve Genel Müdürlüklerinden her türlü ön onay ve izinlerin alınması işlemleri tarafımızdan yapılır.  Fizibıl ve rantabl projelere 1 yıldan 15 yıla kadar finansman sermaye desteği verilir. Kredi temin tedarik edilir.

GÜNEŞ VE RÜZGÂR ENERJİSİNDEN elektrik enerjisi üretimi izin belgeleri devir alınır. Devir karşılığında proje harç giderleri ve diğer masraflar için Nakit, peşin para ödenir. Yatırımcı tarafından istenilmesi halinde aynı araziye yap işlet devret modeliyle veya %50-%50 kar ortaklığıyla santraller kurulur.

%50, %50 ORTAKLIK PAYIYLA anahtar teslimi santraller kurulur. Üretim izin belgesi sahibine ekstra yaptığı tüm masrafların karşılığında nakit peşin ödeme yapılır.

YAP-İŞLET-DEVRET MODELİYLE anahtar teslimi santraller kurulur. Enerji üretim izin belgeleri almış kuruluş için yaptıkları proje ve harç masrafları girişimciye ve yatırımcıya nakit ve peşin olarak ödenir.

GÜNEŞ VE RÜZGÂR ENERJİSİ santrali kurdurmak isteyen yatırımcılar, enerji üretim müsaadesini aldıktan sonra sermaye yokluğundan, finansman azlığından veya kredi kullanamamaktan dolayı santral kurulumundan vazgeçmesi durumunda elektrik üretim izin belgeleri tarafımızdan devir alınır. Devir karşılığında yüksek bedel ödenir ve aynı adrese yatırımcının istemesi durumunda yap-işlet-devret modeliyle santral kurulur. Belirli bir süre sonra kurulan santral hiçbir ücret ve para talep edilmeden bedelsiz olarak girişimci ve yatırımcıya santral tüm hak ve vecibeleriyle birlikte devredilir.

YATIRIMCILARA: Güneş, Rüzgar, Hes, Jeotermal, Biyogaz, Biyodizel, Biyokütle tesisleri ve santral kurulumu için proje karşılığı her türlü finansman sermaye desteği sağlanır, finansman ve sermaye temin ve tedarik edilir.

PROJE YAPACAĞIMIZ, SANTRAL KURACAĞIMIZ HEDEF KİTLEMİZ: Belediyeler, Resmi kurumlar, Üniversiteler, Ziraat odalarına, Ticaret Odalarına, Sanayi Odalarına, Ticaret Borsası Odalarına,  Hastaneler, Fabrikalar, Besihaneler, Çiftlikler, Maden ocakları, Sulama Birlikleri, Sulama Kooperatifleri, Şirketler, Özel, Tüzel ve Gerçek Kişilere, Şebekeye uzak ve şebekeden bağımsız alanlara,

PROJE YAPTIRMAK İÇİN RANDEVU: 0312-4252199 / 0312-4195396 NOLU TELEFONLARIMIZDAN UZMAN MÜHENDİSLERİMİZDEN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

SONUÇ ve TALEP: Sayın Başkanım; Güneş Enerjisi Santrali kurdurmak isteyen tüm girişimcilere en uygun fızıbıl, rantabl yer seçimi dahil ön fizibilite ve her türlü teknik, proje finansman sermaye kredi ve %50 hibelerden yararlanma faydalanma branşlarında tarımsal sulama kooperatiflerine, tarımsal sulama birliklerine, köy tüzel kişiliklerine, belediyelere, tüm resmi kurumlara,  fabrikalara, otellere, hastanelere, besihanelere, çiftliklere, şebekeden uzak dağ, yayla, orman evlerine, toplu konutlara “KENDİ ENERJİNİ BEDAVA KENDİN ÜRET” sloganıyla enerji üretim izin belgelerini alan veya almak isteyen tüm yatırımcılara peşinatsız 1 yıldan 10 yıla kadar vadeli taksitlerle veya %50-%50 kar ortaklığıyla veya yap-işlet-devret modeliyle mega santralleri kuruyoruz, projelerini hazırlıyoruz, yenilenebilir enerji branşlarında teknik, finansman, proje danışmanlık müşavirlik hizmetleri veriyoruz.

 

GÜNEŞ TAKİP SİSTEMİNİN ÇALIŞMASI

 www.youtube.com/watch/

PROJELERİMİZ VE REFERANSLARIMIZ

 1. Amasya Taşova Sulama Birliği 1000 KWp’lik Güneş Tarlası Çok Kullanıcılı Sulama Sistemi ile Entegre Olarak Projelendirilmiştir.

Tüm önizinler alınmış Uygulama Aşamasındadır

 2. Ankara Ayaş Tekkeköy 15KWh sistem Kurulumu. Sistem, Sulama ve Bakıcı Lojmanı İhtiyaçlarını Karşılama Amaçlı Projelendirilmiştir.

3. Ankara Ayaş Tekkeköy Çatı Üzeri 15KWh sistem Kurulumu

Sistem Üç Katlı Evin Günlük İhtiyaçlarını Karşılamak Üzere Projelendirilmiştir.

4. Polatlı Güreş Köyü 1000 KWp Güneş Enerji Santrali projesi

5. Kahramanmaraş İli, Göksun İlçesi, Keklikoluk Köyü 1.000 kWp proje çalışmaları devam ediyor.

6. Batman Gercüş Arıca Köyü (KEFRE) 1000KWp Güneş Enerji Santrali

7. Bursa İznik Opet Petrol İstasyonu 80KWp 

8. Mardin Midyat Beyazpınar Su Fabrikası 1000KWp Güneş Enerji Santrali

9. Isparta Deregümü Köyü Sulama Kooperatifi 1000KWp Güneş Enerji Santrali

Kapalı Devre Sulama Sistemine Entegre Olarak Projelendirilmiştir.

10. Isparta Deregümü Köyü Meyve Sebze İşleme Tesisi 1000KWp Güneş Enerji Santrali

11. Isparta Eğirdir 1000KWp Güneş Enerji Santrali

12. Mardin Ömerli 1000KWp 

13. Mardin Midyat Estel 1000KWp

14. Batman Merkez 1000KWp 

15. Erzincan 500KWp

16. Elazığ 500KWp

17. Mardin Nusaybin 500KWp

18. Nevşehir Ürgüp 200KWp

19. Nevşehir Derinkuyu 100KWp

20. Nevşehir Avanos 100KWp

21. Kayseri Pınarbaşı 200KWp

22. Kayseri İncesu 100KWp

23. Kırşehir Mucur 100KWp

24. Aksaray Ortaköy 50KWp

25. Aksaray Ortaköy 80KWp

26. Niğde Ulukışla 80 KWp

27. Niğde Bor 100KWp

28. Bitlis Ahlat 500KWp

29. Muş 500KWp

Sivas, Van, Urfa, Ağrı, Hakkari, Tokat, Isparta, Burdur, Konya, Karaman, Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Mersin, Adana İllerinde İlçelerinde Beldelerinde Köylerinde besihanelere çiftliklere fabrikalara otellere hastanelere yönelik yerel ve merkezi idarelerden ön izin onay alınmaları ile topografik statik elektrik proje çalışmalarımız devam etmektedir. Toplamda şu an için 300 adet projeyi bitirme noktasında bulunmaktayız. Türkiyenin Lideriyiz.

 • GÜNEŞ PANELLERİ ve RÜZGÂR TÜRBİNLERİ İLE ELEKTRİK FATURASI ÖDEMEYE SON…!!!! 

 •  

 • 1.TEKLİFİMİZ

  PEŞİNATSIZ 1 YILDAN 10 YILA KADAR VADELERLE, TAKSİTLERLE VEYA HASADA ENDEKSLİ YILDA 1 KEZ ÖDEME SEÇENEĞİYLE ASGARİ 200 KWP’ DAN AZAMİ 1000 KWP’ YA KADAR LİSANSSIZ, 1000 KWP‘ DAN 10.000 KWP’ YA KADAR LİSANSLI MEGA SANTRALLER VE TÜRBİNLERİN KURULUMU; İşletmenize ve bağlı kurum ve kuruluşlarınıza  güneş ve rüzgâr enerjisinden bedava sıfır maliyetle sonsuz, çevre dostu, çevreyi kirletmeyen, radyasyon, karbonmonoksit atıkları olmayan, yerli, yenilenebilir, temiz, faturasız, depozitosuz, makbuzsuz kendi enerjini bedava kendin üreteceğin yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik enerjisi üreten sistemlerimizi, santrallerimizi ve türbinlerimizi 7 gün 24 saat 366 gün kesintisiz, gece gündüz, yaz kış elektrik enerjisi üreten enerji verimliği taahhütnamesi ile sistemler, santraller ve türbinler anahtar teslimi garantili kurulur. Sistem ve santral sahibinin ihtiyaç fazlası, ürettiği veya sezon sonunda kullanmadığı elektrik enerjisini devlete 10 yıl süreyle satış protokolü yapılır. Sistemlerin peşinatsız, ön ödemesiz, anahtar teslimi 2 yıl garantili, 10 yıl fiziki garantili, 25 yıl performans garantili, 50 yıl ömürlü olarak, asgari 72 saatte azami 21 günde, bürokratik işlemlerin tamamlanmasına müteakiben Avrupa Standartlarında anahtar teslimi garantili kurulması teklifimiz ve talebimiz hakkında.

   

 • 2.TEKLİFİMİZ

  YAP-İŞLET-DEVRET MODELİYLE SANTRAL KURULUMU : Hastaneler, otoyollar, belediyeler, fabrikalar, oteller, askeri tesisler, hava limanları, üniversiteler, ceza evleri, devlete ait büyük çiftlikler, öğrenci yurtları gibi yüksek elektrik faturası bulunan kurumlara yap-işlet-devret modeliyle finansman ve yatırım sermayesinin tamamı şirketimize ait olmak üzere bölgenin potansiyeline uygun sistem veya santral kurulur. Özel anlaşma gereği belirli bir süreden sonra sistem veya santral ücretsiz, herhangi bir bedel talep edilmeden tüm hak ve vecibeleri ile birlikte Örneğin; 7 yıl ile 10 yıl arasında kuruma ücretsiz devredilir.

   

 • 3.TEKLİFİMİZ

  %50 -%50 KAR PAYI VE KAR ORTAKLIĞIYA SANTRAL KURULUMU: Tüm özel ve tüzel kişilerle, kamu kurulum ve kuruluşlarıyla, potansiyeli ve performansı uygun olan pilot bölgelerde, yatırım maliyetinin % 50’si bizzat şirketimiz tarafından % 50 si girişimci, yatırımcı ortağımız tarafından karşılanmak üzere sistemler, santraller ortak kurulur. Kurulacak sistemin projelendirme, kurulum hizmetleri Avrupa Standartlarında ve normlarında şirketimiz tarafından anahtar teslimi kurulur.

   

 • 4.TEKLİFİMİZ

  ÖZEL ANLAŞMALARLA SİSTEM, SANTRAL KURULUMU:% 50 HİBELERLE 5 YILA KADAR VADELİ  15 KWP ile 200 KWp ‘ ye kadar 7/ 24, 366 gün kesintisiz elektrik enerjisi üretimi, verimliliği, taahhütnamesi ile fazla üretilen elektriğin satış garantisi ile sistem ve santral kuruluşlarında da hiçbir peşinat, ön ödeme alınmaz. Sistem veya santraller, türbinler anahtar teslimi kurulup çalıştıktan sonra ücreti mükellef ve müşteri tarafından, peşin ve nakit olarak alınır veya müşterinin, mükellefin ödeme durumuna,  bütçesine uygun olan peşinatlar, vadeler, taksitler üzerinde mutabakata varmak şartıyla özel anlaşmalarla sistem ve santraller kurulur. Şebekeden bağımsız ve şebekeye uzak sistemler, Avrupa standartlarında %100 garantili olarak 72 saatte anahtar teslimi kurulur.

 •  

 • ÜRETİLEN ELEKTRİĞİN SATIŞI: Tarımsal sulamalarda, otellerde, hastanelerde, fabrikalarda, besihanelerde, çiftliklerde, askeri tesislerde, belediyeler,  hava limanlarında, dağ yayla orman evlerinde , orman yangın gözetleme kulelerinde , radyo tv istasyonlarında, gsm baz istasyonlarında kururlumu yapılır. Yenilenebilir enerji üreten kurum kendi ihtiyacı olan elektriği kullandıktan sonra isterse , kullanmadığı günlere ve aylara ait fazla elektrik enerjisini 10 yıl süre ile devlete satabilir. Devletin yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen elektrik enerjisini 10 yıl süre ile satın alma garantisi mevcuttur.

 •  

 • SİSTEMLERİN KENDİLERİNİ AMORTİ SÜRELERİ:Güneş ve rüzgar enerjisinden , güneş panelleriyle rüzgar türbinleriyle elektrik enerjisi üreten sistemler asgari 4,5 yıl azami 6 yılda kendilerini ve yatırım maliyetini amorti eder. Bu sürenin bitiminden sonra sistem doğrudan kara geçer.

 •  

 • FİNANSMAN, KREDİ, SERMAYE TEMİNİ: Üreticinin, çiftçinin, yatırımcının, sistemlerin kurulabilmesi için gerekli olan proje finansmanı, yatırım sermayesi ve kredisinin temini, tedariki yatırım masraflarının karşılanması Şirketler Grubumuzca garantili temin ve tedarik edilecektir.

 •  

 • **Türkiye Genelinde İllerde, İlçelerde güneş enerjisinden elektrik enerjisi üreten sistemleri kurabilecek ofisi bürosu işyeri olan, proje hazırlama, montaj yapma konularında hazır müşteri potansiyeli ve portföyü bulunan girişimcilere BAYİLİKLER verilecektir. Lütfen "Hizmetlerimiz" bölümünde yer alan formu doldurarak  enerji@metropolprojedanismanlik.com adresine gönderiniz. 

 • Müracaat: 0 (532) 241 47 38, 0 (533) 410 53 96, 0 (532) 132 17 59

 •  

 • **Türkiye Genelinde İllerde, İlçelerde kurulumunu yapmış olduğumuz tarımsal sulamalarda, hastahanelerde, belediyelerde, akaryakıt istasyonlarında, fabrikalarda, çiftliklerde ve besihanelerde kullanılmakta olan güneş enerjisinden elektrik enerjisi üreten sistemlerimizin, santrallerimizin 7/24 saat servis, bakım, tamir, arıza ve montaj işlemlerini yapabilecek olan girişimcilere teknik servisler verilecektir. Müracaat: 0 (532) 132 17 58, 0 (312) 419 53 96, 0 (532) 132 17 59 

 •  
 • GÜNEŞ ENERJİSİNDEN, PETROL ÜRÜNLERİ, DOĞALGAZ, MOTORİN VE BENZİN ÜRETECEĞİZ.
 • Ülkemiz fosil yakıtlara dayalı ithal enerjiye her yıl 60 milyon dolar ödemektedir. Oysa Güneş Enerjisi potansiyeli açısından dünyada önemli bir konuma sahiptir. Güneş cennetidir. Ülkemiz için İstiklal ve İstikbal Güneştedir.
 • Güneş Enerjisinden petrol ürünleri, doğalgaz, motorin ve benzin üretilmesi konusunda İnovasyon ve ARGE çalışmaları ile teknoloji yenileme, teknoloji geliştirme, kapasite artırma, kalitenin geliştirilmesi, sürdürülebilirlik çalışmalarımız tamamlanmıştır. Konuyla ilgili tüm patent, isim kullanım ve teknoloji kullanım hakları şirketimize ait olacaktır. 
 •  
 • YATIRIMCILARIMIZIN KENDİ ELEKTRİK ENERJİLERİNİ BEDAVA, SIFIR MALİYETLE KENDİLERİNİN ÜRETMELERİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.
 •  
 • HİÇ PEŞİNATSIZ, ÖN ÖDEMESİZ, Şirketler Grubumuzun kendi finansmanı ile asgari 1 yıl, azami 5 yıl vadeli taksitlerle sıfır maliyetle, bedava, GÜNEŞ ENERJİSİNDEN ve RÜZGAR ENERJİSİNDEN elektrik enerjisi üreten sistemler anahtar teslimi şebekeden bağımsız ve küçük ölçekli yüksek teknolojili santraller, tesisler, sistemler en geç 72 saatte (üç günde) kurulur, İşletmeye hazır hale getirilir. 7/24 365 gün elektrik enerjisi üretimi servis, bakım, tamir ve hizmet garantisiyle projeler hazırlanır. Fizibilite raporları yazılır. Sistemlerin 24 saat suyu akar, 24 saat elektriği yanar vaziyette garanti belgeli, taahütnameli kurulur. 
 •  
 • TÜM BÜROKRATİK İŞLEMLER yerel idareler ve merkezi idarelerdeki proje onayları, ön izinlerin alınması, hibe, kırsal kalkınma projeleri ile finansman temini, kredi talepleri, sermaye, hibe projelerinin hazırlanması, teşviklerinin raporlarının yazılması, teknik, mali, finansman ve idari konularda tüm işlemlerin takibi ve temini, anahtar teslimi sistem kuruyoruz, şirketimiz profesörleri doçentleri ve uzmanları tarafından garantili olarak danışmanlık, müşavirlik, mühendislik hizmetleri veriyoruz.
 •  
 • Büyük Ölçekli Şebekeye Bağlı GÜNEŞ VE RÜZGAR ENERJİSİNDEN ELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETECEK SİSTEMLERİN, santrallerin teknolojilerin kurulması, projelerinin hazırlanması, ön izinlerin, onayların alınması, yerel idarelerden ve merkezi idarelerden gerekli belgelerin tasdiki ve kabulü konularında EK KISA, EN HIZLI BİR ŞEKİLDE İZİNLER VE ONAYLAR ALINIP, SİSTEMLER HIZLI VE SERİ BİR ŞEKİLDE KURULACAKTIR. 
 •  
 • EKSTRA İMALATLARIMIZ: Güneş enerjisinden elektrik enerjisi üreten sistemlerin örneğin; fotovoltaik paneller, invertör, akü, dalgıç pompa ve diğer cihazların üretimi ve imalatı ile rüzgar türbinlerinin tüm mekanik, elektronik motor üretimlerini, imalatlarını Türkiye’de yerli, yenilenebilir teknolojilerle, imalatı ve üretimini yapmak için çalışmalarımız devam etmekte olup, kısa süre içerisinde yerli imalat ve ürünlerimizle Türkiye’nin ihtiyaçlarını karşılayacağız.
 •  
 •  
Anketler
AB Desteği Almayı Hiç Düşündünüzmü?
 
Hava Durumu
ANKARA

  

Döviz Kurları